• ÉRTESÍTÉS - OZNAM

• Értesítjük a tisztelt szülőket, hogy a tavaszi szünet ideje alatt - 2024.március 4 - 8. -  az óvoda nem üzemel.

Oznamujeme váženým rodičom, že počas jarných prázdnin - 4 - 8.marca 2024 - materská škola bude zatvorená.

• Adó 2 %-nak felajánlása - Darovanie 2% z daní

• Kedves szülők, iskolabarátok!

Kérjük, adójuk 2% - ával járuljanak hozzá az iskolában folyó munka, a tanulmányi kirándulások, jutalmak, úszótanfolyamok, év végi kirándulások, gyereknapok, előadások, segédeszközök anyagi hátterének biztosításához!

Támogassák a jövőt!

Köszönettel:

A Szlovákiai Magyar Szülők Szövetsége Nagyölvedi Alapszervezete

KÖSZÖNJÜK MINDENKINEK A TÁMOGATÁST!

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov vybranej organizácii, ako je aj naša ZŠ. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, vopred ďakujeme!

Združenie rodičov pri ZŠ s MŠ - Alapiskola és Óvoda, Veľké Ludince