• ÚJ ÉV, ÚJ LEHETŐSÉG

• Kedves Szülők, Diákok, Kollégák!

2022. január 10-én folytatódik a megkezdett tanév, és nyitjuk az új naptári évet. Kívánok hozzá mindenkinek kitűnő egészséget, lelkes tettvágyat, töretlen jókedvet, kiapadhatatlan hitet.

Az órarend szerinti tanítás az A héttel kezdődik.

Kérek mindenkit, hogy az óvodába, ill. iskolába való belépést a  decemberben érvényben lévő szabályok szerint tegye meg. A szülők továbbra sem léphetnek be az épületbe (csak külön engedéllyel), a gyerekek ill. tanulók részére a becsületbeli nyilatkozatot, ill. tesztelés eredményét az EduPagen tölthetik fel. Papír formában kérhetik Kudrna Máriánál a tűzoltószertárban.

Kedves Diákok!

Két hét múlva végetér az első félév. Ugye tudjátok, mivel jár ez? Bizonyítsatok! Elsősorban magatoknak. HAJRÁ!

• NOVÝ ROK, NOVÉ MOŽNOSTI

• Dňa 10. januára 2022  pokračujeme  školský rok a začíname nový kalendárny rok. Všetkým Vám prajem pevné zdravie, oduševnenú chuť konať, nezlomnú dobrú náladu a neochabujúcu vieru.

Vyučovanie podľa rozvrhu začína týždňom A.

Prosím, aby pri vstupe do materskej školy a základnej školy každý postupoval  podľa pravidiel platných v decembri. Rodičom je naďalej zakázaný vstup do budovy (len na zvláštne povolenie), deťom, študentom čestné vyhlásenie, resp. výsledky testovania je možné nahrať na stránke EduPage. V papierovej podobe je  možnosť ich  vyžiadať u Márie Kudrnovej v  hasičskej zbrojnici.