• ÉRTESÍTÉS - OZNAM

• Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

1.      Csatolva küldjük az „Iskolai jelzőlámpa” legújabb változatát.

2.      A tavaszi szünet után az első tanítási nap március 7-e, B hét órarendje szerint. Kérjük a kedves Szülőket, hogy gyermekeiket csak tünetmentesen engedjék iskolába! Ne felejtsék el kitölteni a tünetmentességi nyilatkozatot!

3.      Tisztelettel kérjük a kedves szülőket és diákokat, hogy akinek van, hétfőn (vagy vasárnap este) iskolába indulás előtt, használják az öntesztet! Ha a diák öntesztje pozitív lesz, a szülő köteles értesíteni a gyermeke osztályfőnökét és háziorvosát, valamint feltölteni a teszt eredményét az EduPage oldalra (eredménytől függetlenül). (Hétfőnként a pozitív eseteket jelentenünk kell az iskolaügyi minisztériumnak.)

Vážení rodičia!

V prílohe posielame aktualizovaný školský semafor, účinný od 25.februára 2022.

Po jarných prázdninách 7. marca podľa rozvrhu B týždňa pokračuje vyučovanie. Prosíme Vás, aby ste vašich detí posieleli do školy len bez akýchkoľvek príznakov Covid-19. Nezabudnite na vyplnenie tlačiva bezpríznakovosti na webovej stránke, alebo v papierovej forme.