• SZÜLŐFÖLDÖN MAGYARUL

• A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. értesíti
            a Miniszterelnökség Nemzetpolitikáért Felelős Államtitkársága szakmai irányításával működő
            „Szülőföldön magyarul” program keretében a tavalyi, 2021/2022-es tanévre szóló nevelési,
            oktatási, valamint tankönyv- és taneszköz támogatást igénylő érintetteket, hogy megkezdődik a
            támogatás első ütemének átutalása a jogosult pályázók számlájára.
            A megítélt támogatás összege személyenként: 55 euró
            A támogatás kifizetése 2023. március 21-én kezdődik és több ütemben zajlik.
            A kifizetések a Československá obchodná banka, a. s. (ČSOB) közreműködésével, kizárólag
            banki átutalással történnek a pályázók által az adatlapon feltüntetett és leigazolt számlaszámra.

• T9 2023 - A IX. osztály központi tesztelése

• Értesítjük iskolánk tanulóit és a tisztelt szülőket, hogy 2023. március 22-én és 23-án a IX. osztály tanulói központi tesztelésen vesznek részt. A kilencedikesek ezeken a napokon az ebéd után hagyják el az iskola területét, a többi osztály órarendjét a tesztelés körülményeinek biztosítása érdekében módosítjuk.