• Aktuális

• Kedves Szülők!

A mellékletben található dokumentumban olvashatnak a COVID 19 megelőzését, ill. az estleges fertőzések megjelenését követő jelenleg hatályban lévő előírásokról.

Ugyancsak a mellékletben található a fertőzésmentességről szóló nyilatkozat. Kérjük csak abban az esetben hozza gyermekük a kinyomtatott változatot, amennyiben nem volt módjuk ezt az EduPage oldalon megtenni!

Köszönjük együttműködésüket!

• ÜNNEPÉLYES TANÉVNYITÓ

• ​​​Értesítjük iskolánk tanulóit és a Tisztelt Szülőket, hogy az ünnepélyes tanévnyitóra

2022. szeptember 5-én 8:00-kor kerül sor.​​​​​

Kérjük a diákokat, hogy ünnepélyes öltözetben (fehér felső, fekete szoknya, nadrág) jelenjenek meg.

A tanuló tünetmentességét igazoló nyomtatványt az Edupage oldalon szíveskedjenek kitölteni!

Az iskolabusz ezen a napon még nem közlekedik, valamint ebéd sem áll a tanulók rendelkezésére.

Mindenkit sok szeretettel várunk!

Oznamujeme žiakom  a Váženým rodičom, že slávnostné otvorenie školského roka sa uskutoční                                                                 5. septembra 2022 o 8:00 hod.

Žiadame žiakov, aby sa dostavili v spoločenskom oblečení (biela blúzka, košeľa, čierna sukňa,                                                                                         nohavice).

Tlačivo bezpríznakovosti prosím vyplňte na stránke Edupage.

V tento deň nepremáva školský autobus a žiakom nebude k dispozícii ani obed.

Tešíme sa na Vás!